ul. Augustowska 8
16-320 Bargłów Kościelny

Przez sześć tygodni uczniowie klasy V oraz klasy VIb uczestniczyli w wyjątkowym wyzwaniu kaligraficznym, które odbywało się w ramach klasowej rywalizacji. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności starannego i estetycznego pisania w zeszytach przedmiotowych z języka polskiego.
Podczas oceny jurorzy zwracali szczególną uwagę na czytelność pisma, estetykę zapisów, prawidłowe kreślenie liter, poprawność ortograficzną i interpunkcyjną oraz kompletność notatek. Ważnym kryterium były także postępy, jakie uczniowie osiągnęli w ciągu trwania wyzwania. Dzięki systematycznej pracy wielu uczestników znacząco poprawiło jakość swojego pisma i sposób prowadzenia zeszytów.
Po sześciu tygodniach rywalizacji wyłoniono laureatów.
Klasa V
I miejsce – Nikola Mierzejewska
II miejsce – Krzysztof Gulan
III miejsce – Aleksandra Klekotko
Klasa VIb
I miejsce – Zofia Kosiorek
II miejsce – Lena Dąbrowska
III miejsce – Aleksandra Trochimowicz
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, wytrwałości i dbałości o kulturę pisma. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności będą procentować nie tylko podczas lekcji języka polskiego, ale także w codziennej pracy szkolnej.
Beata Osewska

ul. Augustowska 8
16-320 Bargłów Kościelny