Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Aktualności

Archiwum 2024/2025

Archiwum 2023/2024

Archiwum 2022/2023

Archiwum 2021/2022

Archiwum 2020/2021

Archiwum 2019/2020

Archiwum 2018/2019

Archiwum 2017/2018

Archiwum 2016/2017

Archiwum 2015/2016

Archiwum 2014/2015

Archiwum 2013/2014

Archiwum 2012/2013

Archiwum 2011/2012

Archiwum 2010/2011

Archiwum 2009/2010

Archiwum 2008/2009

Archiwum 2007/2008

Archiwum 2006/2007

Piknik w Dreństwie klasy IA

Piknik w Dreństwie klasy IA

W upalny, czerwcowy dzień uczniowie klasy 1 A wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami wybrali się na wyjątkową wycieczkę integracyjną na plażę w Dreństwie.   

Głównym celem tego wyjazdu było promowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a także zacieśnianie  więzi między dziećmi, rodzicami i szkołą po całym roku intensywnej nauki. Malownicze otoczenie jeziora i piękna pogoda od samego początku sprzyjały doskonałej zabawie. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego zagospodarowania przestrzeni plażowej i przygotowania koca piknikowego, na którym szybko pojawiły się  przekąski, owoce i domowe wypieki przygotowane przez rodziców. Po krótkim odpoczynku przyszedł czas na zaplanowane aktywności ruchowe. Plaża w Dreństwie zamieniła się w prawdziwą arenę sportowych zmagań. Dzieci wraz z rodzicami brali udział w licznych grach zespołowych i zabawach integracyjnych. Wspólne gry przeplatane były czasem na swobodny odpoczynek, rozmowy oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Dla pierwszoklasistów była to doskonała okazja, aby wejść w zupełnie nowe role, wykazać się duchem fair play i współpracować w grupach poza środowiskiem klasowym.  Z kolei rodzice mieli rzadką okazję, by spędzić czas ze swoimi dziećmi w sposób całkowicie wolny od codziennych obowiązków.   

Wyjazd na plażę w Dreństwie okazał się niezwykle udaną inicjatywą. Cel aktywnego i zdrowego spędzenia czasu na łonie natury został w pełni zrealizowany. Wspólnie spędzone chwile nie tylko dostarczyły uczestnikom mnóstwa radości, ale przede wszystkim  zintegrowały grupę, pozostawiając w pamięci pierwszoklasistów piękne wspomnienia na nadchodzące wakacje. 

 

Magdalena Galicka

Data dodania: 2026-06-23 08:54:49
Data edycji: 2026-06-25 09:20:13
Ilość wyświetleń: 25

Kalendarz

Polecamy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej