Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Aktualności

Archiwum 2024/2025

Archiwum 2023/2024

Archiwum 2022/2023

Archiwum 2021/2022

Archiwum 2020/2021

Archiwum 2019/2020

Archiwum 2018/2019

Archiwum 2017/2018

Archiwum 2016/2017

Archiwum 2015/2016

Archiwum 2014/2015

Archiwum 2013/2014

Archiwum 2012/2013

Archiwum 2011/2012

Archiwum 2010/2011

Archiwum 2009/2010

Archiwum 2008/2009

Archiwum 2007/2008

Archiwum 2006/2007

Uczniowie wzięli udział w akcji „Góra Grosza”

Uczniowie wzięli udział w akcji „Góra Grosza”

Uczniowie klas 4–8 naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Góra Grosza”. Celem przedsięwzięcia było zbieranie monet, które zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Dzięki zaangażowaniu uczniów udało się zebrać 462,70 zł. Uczestnicy akcji przynosili monety o różnych nominałach, pokazując tym samym, że nawet najmniejsze kwoty mogą wspólnie stworzyć wielką pomoc.

Po zakończeniu zbiórki wszystkie zebrane pieniądze zostały starannie posegregowane i spakowane, a następnie wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej do Towarzystwa Nasz Dom, które jest organizatorem akcji „Góra Grosza”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do zbiórki. Wasza hojność i chęć niesienia pomocy są dowodem na to, że razem możemy osiągnąć wiele dobrego.

 

Beata Osewska

Data dodania: 2026-06-17 08:50:22
Data edycji: 2026-06-25 08:51:03
Ilość wyświetleń: 17

Kalendarz

Polecamy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej