Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Aktualności

Archiwum 2024/2025

Archiwum 2023/2024

Archiwum 2022/2023

Archiwum 2021/2022

Archiwum 2020/2021

Archiwum 2019/2020

Archiwum 2018/2019

Archiwum 2017/2018

Archiwum 2016/2017

Archiwum 2015/2016

Archiwum 2014/2015

Archiwum 2013/2014

Archiwum 2012/2013

Archiwum 2011/2012

Archiwum 2010/2011

Archiwum 2009/2010

Archiwum 2008/2009

Archiwum 2007/2008

Archiwum 2006/2007

Wycieczka edukacyjna uczniów klas VIII i VII do Torunia

Wycieczka edukacyjna uczniów klas VIII i VII do Torunia

15 czerwca 2026 r. uczniowie klas VII–VIII uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Torunia. Program wyjazdu był pełen atrakcji, które połączyły naukę z aktywną zabawą.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Fortu IV, gdzie uczniowie poznali historię Twierdzy Toruń, przemierzali podziemne tunele oraz uczestniczyli w niezwykle ciekawym zwiedzaniu prowadzonym przez „pruskiego żołnierza”. Chętni uczestnicy wycieczki sprawdzili swoją sprawność podczas zajęć na torze przeszkód.

Następnie uczniowie wzięli udział w emocjonującej grze w pokojach zagadek. Wspólnie rozwiązywali łamigłówki, szukali wskazówek i współpracowali, aby ukończyć zadania. Zabawa dostarczyła wielu pozytywnych emocji, a uczestnicy wykazali się pomysłowością i umiejętnością pracy zespołowej.

Na zakończenie wycieczki uczniowie zwiedzili toruńską Starówkę z przewodnikiem, poznając najważniejsze zabytki miasta. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni nowych doświadczeń, wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

Agnieszka Urbańska

Data dodania: 2026-06-15 08:12:25
Data edycji: 2026-06-22 08:15:45
Ilość wyświetleń: 9

Kalendarz

Polecamy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej