Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Aktualności

Archiwum 2024/2025

Archiwum 2023/2024

Archiwum 2022/2023

Archiwum 2021/2022

Archiwum 2020/2021

Archiwum 2019/2020

Archiwum 2018/2019

Archiwum 2017/2018

Archiwum 2016/2017

Archiwum 2015/2016

Archiwum 2014/2015

Archiwum 2013/2014

Archiwum 2012/2013

Archiwum 2011/2012

Archiwum 2010/2011

Archiwum 2009/2010

Archiwum 2008/2009

Archiwum 2007/2008

Archiwum 2006/2007

Kolorowe zakończenie roku szkolnego

Kolorowe zakończenie roku szkolnego

W tym roku nasi uczniowie klas IV – VIII otrzymają świadectwa z kolorowym dodatkiem. Świadectwo z kolorowym paskiem dla każdego w formie specjalnej nakładki (bez ingerowania w druk świadectw) to wyróżnienie wszystkich uczennic i uczniów, podkreślenie indywidualnej cechy, pożądanej postawy, aktywności w trakcie roku szkolnego lub wyjątkowego osiągnięcia. Każdy kolor paska na świadectwie symbolizuje coś dobrego, zwraca uwagę na inną zaletę i docenia tych, niezwykle sympatycznych, empatycznych, albo koleżeńskich. Tych, którzy zawsze są w szkole i na których zawsze można liczyć. Tych zaangażowanych w sprawy szkoły i szkolnej społeczności, w ekologię, wolontariat, a także za aktywności sportowe, plastyczne i zaangażowanie w akcje charytatywne. U każdego ucznia i uczennicy znajdujemy coś niezwykłego, coś w czym się wyróżnia, co sprawiło, że kończy rok szkolny jako wyjątkowa osoba.

 

Świadectwa z czerwonym paskiem są oczywiście zarezerwowane dla uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Będą jednak dodatkowe kategorie sukcesu w postaci kolorowych pasków:

  • niebieski - za bycie koleżeńskim, uczynnym, empatycznym i tolerancyjnym, to nagroda za "pomocną dłoń" i dla "dobrych przyjaciół"
  • granatowy - za ambicję i osobistą moc, to wyróżnienie za pracowitość i systematyczność, konsekwencję w dążeniu do celu, również za wysoką frekwencję
  • zielony - za bycie EKO, to nagroda za wrażliwość na świat, dbanie o naturę i dobrostan wszystkich istot żywych
  • żółty - za zaangażowanie w samorząd uczniowski lub wolontariat, to wyróżnienie za aktywności prospołeczne i wspieranie wartościowych inicjatyw, w tym charytatywnych
  • pomarańczowy - za sukcesy sportowe, to docenienie najlepszych sportowców i postaw fair play
  • różowy - za bycie optymistą i sympatyczną osobą, to nagroda za radość życia, poczucie humoru, umiejętność współpracy w grupie i dobre relacje z rówieśnikami
  • fioletowy - za artystyczną duszę i otwartość, to nagroda dla najbardziej kreatywnych i "odkrywców świata".

Każdy z nas jest wyjątkowy :)

Agnieszka Ejzel

Data dodania: 2026-06-22 10:47:27
Data edycji: 2026-06-22 12:09:16
Ilość wyświetleń: 14

Kalendarz

Polecamy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej